Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2018 21:14
Xiaomi chce poprawić jakość aparatów w swoich smartfonach
326V

Xiaomi chce poprawić jakość aparatów w swoich smartfonach

Jednym z nielicznych problemów w telefonach Xiaomi są wyjątkowo średnie aparaty, które odstają od konkurencji. Dopiero to, co wrzucono do Xiaomi Mi Mix 2 nie odstrasza. Ale i tak daleko do topowych urządzeń.

W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jednym z najważniejszych punktów podczas wyboru telefonu jest jakość robionych zdjęć aparatem. Dlatego Xiaomi swoją słabszą pozycję w tym temacie traktuje poważnie i zrobi wszystko, bo aparaty w swoich smartfonach były jak najlepsze.

Xiaomi Mi 7 wygląda niemalże jak iPhone X

W Sieci pojawiła się notka wysłana mailem przez szefa Xiaomi - Lei Juna. W niej widnieje informacja o stworzeniu specjalnego działu firmy, który zajmowałby się wyłącznie tematem aparatów w telefonach. Ma to stać się najważniejszym punktem w tworzeniu kolejnych urządzeń, włącznie z tymi budżetowymi.

Według CEO, wysokiej jakości aparat zachęci nawet ludzi interesujących się technologiami od święta. Dlatego kolejne urządzenia położą duży nacisk na ten aspekt. Nie wiadomo oczywiście kiedy zobaczymy tego efekty. Na pewno nie w Xiaomi Mi 7, którego premiera ma nastąpić w tym roku. Chociaż i tak Mi 7 powinien mieć już dużo lepszy aparat niż poprzednie modele.

A jak to wygląda u was? Aparat w smartfonie jest dla was czymś ważnym podczas wyboru urządzenia? Czy, podobnie jak w moim przypadku, nie zwracacie na to w ogóle uwagi kierując się raczej ku pojemności baterii, optymalizacji nakładki oraz jakości wykonania?

Źródło: https://www.phonearena.com/news/xiaomi-in-house-camera-division_id104917

Tagi: Xiaomi

Nie przegap