Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.05.2018 19:11
Willow powróci?
528V

Willow powróci?

Wróciły Gwiezdne Wojny, do powrotu szykuje się również Indiana Jones. Czy taki los czeka również trzecią słynną markę stworzoną przez George'a Lucasa?

Ron Howard zdradził, iż trwają dyskusje nad ewentualnym sequelem filmu Willow – klasyka fantasy z lat 80-tych, którego reżyserem był właśnie Howard, miałby on również zająć się częścią drugą. Jeżeli by do tego doszło, filmowiec w krótkim czasie pracowałby nad dwiema markami stworzonymi przez George’a Lucasa.

Już wkrótce powróci również Predator

W wywiadzie dla ComicBook, reżyser Hana Solo wspomniał, iż nie ma co prawda oficjalnego potwierdzenia prac nad drugą częścią Willowa, jednak produkcja tego filmu jest rozważana. Howard powiedział, iż nie chce zdradzać zbyt wiele, jeśli jednak dojdzie do powstania Willowa 2, nie musi być on koniecznie bezpośrednim sequelem i bliżej mu będzie do czegoś w rodzaju spin-offa, który opowie o losach dorosłej Elory Danan. Oczywiście postać Willowa miałaby się pojawić w tej produkcji.

Oryginalny Willow nigdy nie osiągnął takiego sukcesu jak inne marki Lucasfilmu, jednak po latach stał się filmem kultowym. Biorąc pod uwagę nostalgiczną modę na wskrzeszanie starych marek (Mad Max, Blade Runner), możemy mieć do czynienia również z czymś takim i w tym przypadku.

Zanim jednak to nastąpi, czeka nas premiera Hana Solo, która nastąpi 25 maja.

Źródło: https://screenrant.com/ron-howard-willow-sequel/

Tagi: Disney lucasfilm willow

Nie przegap