Daniel Stroński Daniel Stroński 14.05.2018 19:40
Rainbow Six Siege. Włoska Operatorka Alibi na zwiastunie
289V

Rainbow Six Siege. Włoska Operatorka Alibi na zwiastunie

Rainbow Six Siege za jakiś czas otrzyma dwójkę dodatkowych operatorów i nową mapę w dodatku "Para Bellum". Póki co dostaliśmy zwiastun Operatorki o pseudonimie Alibi.

Rainbow Six Siege zostało hitem, który nie tylko zdobył pokaźną społeczność graczy, ale też organizowane są specjalne turnieje wyłącznie dla tej gry, a niebawem dostaniemy drugi dodatek z trzeciego (!) roku dodatkowej zawartości. Ubisoft nie zamierza zakończyć wspierania swojego sieciowego tytułu.

Rainbow Six Siege - wyciekły dialogi nowych Operatorów

Dodatek "Para Bellum" ma wprowadzić nową mapę o nazwie Villa (zwiastun na końcu newsa), a także dwójkę włoskich Operatorów - kobietę Alibi i mężczyznę Maestro. Ta pierwsza dostała zajawkę wideo i biografię na oficjalnej stronie gry. Jest to Operatorka inspirowana specami od tajnej infiltracji z włoskiej jednostki Raggruppamento Operativo Speciale. Jak głosi opis na stronie:

Nazywa się Aria de Luca. Urodziła się w Trypolisie w Libii, z której wyemigrowała z rodziną mając trzy lata. Jej ojciec kierował małą wytwórnią uzbrojenia, używając swoich kontaktów do zdobycia kontraktów eksportowych. De Luca nabyła wiedzę o włoskim uzbrojeniu dzięki więzom rodzinnym oraz treningom na strzelnicy. W wieku 18 lat wzięła udział w Mistrzostwach Europy w strzelectwie zdobywając złote medale w dwóch kategoriach. Po tych zawodach rekruter z formacji karabinierów przekonał ją, by wstąpiła do sił policyjnych.

Precyzja strzelecka de Luki pozwoliła jej szybko wspiąć się na szczyty - krótko służyła w elitarnej jednostce Raggruppamento Operativo Speciale walcząc z przestępczością zorganizowaną. Wreszcie zasłużyła na miejsce w Gruppo Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna) i po sukcesach podczas operacji w Afganistanie – pomimo odseparowania od swojej jednostki – została wybrana do tajnych zadań wśród grup przestępczych. Dokonała infiltracji rodziny mafijnej Vinciguerra i spędziła w niej kilka lat, zanim rozbiła ją od środka.

Cały dodatek zostanie przedstawiony w weekend, 19-20 maja, kiedy rozgrywane będą finały Pro League.

Rainbow Six Siege - zwiastun Operatorki Alibi

Rainbow Six Siege - zwiastun mapy Villa

 

Źródło: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/pl-pl/news/detail.aspx?c=tcm:160-322455-16&ct=tcm:160-76770-32

Tagi: rainbow six: siege Rainbow Six: Siege Advanced Edition Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap