Daniel Stroński Daniel Stroński 14.05.2018 17:01
God of War - początek gry z komentarzem Cory'ego Barloga
493V

God of War - początek gry z komentarzem Cory'ego Barloga

God of War bliża się do miesiąca obecności na rynku i najwięksi fani zdążyli już poznać nową historię Kratosa. Jesteście ciekawi symbolizmu, jakie niosą pierwsze sceny? Mamy wyjątkowy materiał od Barloga.

God of War zbliża się do miesiąca obecności na rynku, nie schodząc z cotygodniowych rankingów sprzedaży (a jest dostępne tylko na jednej platformie!) i zbierając maksymalne oceny od recenzentów i fanów serii. Ryzykowna zmiana rozgrywki się opłaciła. Jeśli ojcowska historia Kratosa jest już za Wami, na pewno jesteście ciekawi, co dokładnie autorzy mieli na myśli, projektując ważniejsze sceny.

Kratos nie schodzi z Panteonu - God of War wciąż na podium

Szef projektu Cory Barlog rozpoczął dziś serię materiałów, na których przedstawi nam wybrane fragmenty nowego God of War, opisując w tle proces twórczy tworzenia każdej z nich. Na początek dostaliśmy pierwsze dziesięć minut gry. Możemy się dowiedzieć na przykład, że już od samego początku zabawy studio Sony Santa Monica chciało nakreślić relację Kratosa i Atreusa, ale też nawiązać do dalszych wydarzeń (które są czasem opisywanie, także uwaga na spoilery!).

God of War - początek gry z komentarzem Barloga

 

Tagi: cory barlog god of war PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo