Kacper Mądry Kacper Mądry 14.05.2018 08:22
SuperHot JP zmierza na PlayStation 4 i PC!
353V

SuperHot JP zmierza na PlayStation 4 i PC!

Powstaje kolejna część SUPERHOT! Tym razem produkcją zajmą się Japończycy.

Polska gra SUPERHOT została ciepło przyjęta przez graczy. Wersja VR zgarnęła również kilka nagród, więc nie dziwi, że nadchodzi kolejna odsłona.

Cenega wydawcą gier Activision

SuperHot JP jest tylko tymczasową nazwą. Skrót JP został tutaj jednak użyty nieprzypadkowo. Za produkcję odpowiada japońskie studio GameTomo, a sama gra ma być przesiąknięta klimatem Kraju Kwitnącej Wiśni. Rozgrywka powinna być identyczna jak w oryginalnej grze, opierając zabawę o mechanikę, w której świat porusza się tylko wtedy kiedy my się ruszamy.

superhot jp

W SuperHot JP odwiedzimy japońskie lokacje takie jak zamki samurajów, gorące źródła czy bar karaoke. GameTomo podkreśla, że ich tytuł nie jest dodatkiem, a nową pełnoprawną odsłoną. Cena jednak nie powinna przewyższać tej z oryginalnej gry. Będzie czekać na nas około 15 poziomów z 3-4 dodatkowymi. Pojawi się również łuk.

superhot jp

SuperHot JP powstaje w Tokio, a deweloperzy z GameTomo stale współpracują z polskim SUPERHOT Team. Produkcja trafi na PC i PlayStation 4, jednak istnieje szansa na premierę na pozostałe platformy. Tytuł trafi wpierw do sprzedaży w Japonii, a potem prawdopodobnie do pozostałych państw.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/superhot-jp-temporary-title-announced.42215/

Tagi: gametomo Superhot superhot jp

Nie przegap