Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 09.12.2011 18:57
Ryse przeniesione na nową generację
887V

Ryse przeniesione na nową generację

Wygląda na to, że nadzieja na poważny, kiectowy tytuł odsuwa się w bliżej nieokreśloną przyszłość. Wedle poszlak, Ryse spod dłuta Crytek jest teraz klasyfikowane jako gra mająca ukazać się na konsoli nowej generacji. 360-tka nie dała rady?

xxxxx

 

Zamieszcone na łamach serwisu Linkedln CV jednego ze starszych projektantów poziomów - nie pracującego już w Crytek - wskazuje na to, że Ryse ukaże się na Xboksie 720, Xboksie Loop, Project Ten, czy jakkolwiek nazywała będzie się nowa konsola Microsoftu. Zapis dotyczący kinectowej gry Crytek brzmi dosłownie tak: "X-Box Next Gen." Post na forum NeoGAF podaje, iż jeden z pracowników Crytek podczas prezentacji na temat silnika CryEngine 3 powiedział:

 

"Jest duża szansa, by Ryse ukazało się na platformie nowej generacji w związku z masą pracy i multum zatrudnionych ludzi w obrębie projektu."

 

Ani Crytek, ani Microsoft nie skomentowali jeszcze tych rewelacji. Jeżeli 2012 rok ma być czasem przesiadki na nowy sprzęt, to prezentowany wariant wydaje się całkiem prawdopodobny, 

Tagi: Crytek kinect ryse