Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.05.2018 18:55
Nowa mapa w Rainbow Six Siege to Willa
508V

Nowa mapa w Rainbow Six Siege to Willa

Za kilka dni poznamy szczegóły najnowszej operacji w Rainbow Six Siege zwanej Para Bellum. Tymczasem mamy pierwszy pogląd na włoską mapę.

W niedzielę, 20 maja o godzinie 16:30 Ubisoft ujawni pełne informacje na temat nowej "Operacji Para Bellum". Wiadomo już jaką mapę otrzymają gracze Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Siege - znamy datę ujawnienia Operacji Para Bellum

Najnowszą, włoską mapą została Willa. Pełna prezentacja odbędzie się 20 maja o 16:30, ale już teraz możemy spojrzeć jak będzie wyglądać. Stylistyką przypomina ona klimaty gier Assasin's Creed i prawdopodobnie nie bez powodu umieszczone zostały loga serii w kilku miejscach na planszy.  Patrząc na willę Ezia Auditore da Firenze można odnieść wrażenie, że to ta sama.

Najnowsza plansza należy do rodziny Vinciguerra - groźnego rodu mafijnego, znanego z aktywności przemytniczej. Ubisoft zapowiadał, że włoska mapa będzie najbardziej konkurencyjną mapą w grze, toteż będzie ona wypełniona wąskimi tunelami i sekretnymi przejściami. Są nawet klatki schodowe, ale część pięter może zostać zniszczona i możecie zostać wystawieni na ostrzał wroga.

Rainbow Six Siege - prezentacja mapy Villa

 

Źródło: Youtube (Ubisoft Polska)

Tagi: pc playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap