Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 11.05.2018 13:33
Guild Wars 2 - przebudowano system walki pod wodą
417V

Guild Wars 2 - przebudowano system walki pod wodą

Guild Wars 2 to bardzo popularne MMO. Jednak jego system walki podwodnej był krytykowany od początku istnienia tytułu. Teraz przyszła pora na zmiany.

Praktycznie bez większych zapowiedzi zostaje zmieniona jedna z podstawowych mechanik Guild Wars 2. Chodzi o podwodne walki, które od początku istnienia gry wzbudzały sporo kontrowersji. Arena.Net po cichu przygotowało dużą aktualizację i możecie się już nią cieszyć. 

Wykryto spyware w kliencie Guild Wars 2

Głównym założeniem zmian było udynamicznienie potyczek pod wodą. Głównym zarzutem wobec stref podwodnych było ich ślamazarne wykonywanie. Walka potrafiła trwać wieki, a obrażenia skalowały się bardzo słabo. Od teraz powinniśmy poświęcać mniej czasu na zabicie przeciwnika - Arena.net twierdzi, że średnio spędzimy na walce tyle samo czasu co na powierzchni. 

Zmianie uległy też umiejętności podwodne. Klasy stały się bardziej różnorodne, dzięki czemu każdy będzie mógł zabłyszczeć pod taflą wody. Jednak to nie jedyna nowość - zmianie uległa też specjalizacja Deadeye, a sama gra otrzymała kilka mniejszych i większych łatek. Wszystkie szczegóły poznacie pod tym linkiem.

Źródło: https://en-forum.guildwars2.com/discussion/39192/game-update-notes-may-8-2018

Tagi: ARENA.NET GUILD WARS 2 patch zmiany