Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.05.2018 09:34
Monster Hunter Generations Ultimate trafi na Switcha
495V

Monster Hunter Generations Ultimate trafi na Switcha

Monster Hunter Generations Ultimate zostanie wydane na zachodzie. Posiadacze Switcha będą mogli wybrać się na łowy już latem tego roku.

Posiadacze Switcha do tej pory czuli się zdradzeni przez Capcom, który wydał Monster Hunter World na PS4 i Xboksie One, dzięki czemu, gra stała się najlepiej sprzedającą odsłoną w serii i pozwoliła zarobić Capcomowi sporo gotówki.

Monster Hunter World - aktualizacja dodaje nowe monstrum do upolowania

Miesiącami Capcom odpowiadał na pytania w temacie switchowego Monster Huntera, że na razie nie ma nic do powiedzenia. Co było oczywiste, skoro firma musiała zadbać o reklamowanie większego projektu. Ale gdy szał minął, potwierdzono wreszcie plany wydania Monster Hunter Generations Ultimate poza Japonią.

Monster Hunter Generations Ultimate do sprzedaży trafi 28 sierpnia tego roku. Ta odsłona, podobnie jak duży Monster Hunter z konsol stacjonarnych, pozwoli nam na polowanie na potwory do czterech osób, nie oferując jednak tak otwartego świata. Dodatkowo, nie ma co liczyć na dobrą grafikę - tytuł pierwotnie został wydany na 3DS-a i stamtąd go przeportowano ze Swicha.

Poniżej zobaczycie oficjalny zwiastun i pierwsze zrzuty z gry.

Monster Hunter Generations Ultimate - oficjalny zwiastun

Tagi: Capcom galeria Monster Hunter Generations Ultimate nintendo switch wideo