Anna Jurak Anna Jurak 10.05.2018 09:51
Iron Danger zapowiedziane
466V

Iron Danger zapowiedziane

Iron Danger będzie grą RPG, w której będziemy manipulować czasem. Gra jest obecnie w wersji pre-alpha, ale juz teraz prezentuje się bardzo ładnie.

Iron Danger będzie taktyczną grą RPG, która połączy elementy fantasy oraz steampunku. Tym co może zaciekawić jest mechanika manipulowania czasem.

Last Epoch. RPG, który pozwoli nam podróżować tysiące lat w czasie

Na oficjalnej stronie gry znajdziemy mnóstwo informacji na jej temat. Przyjrzyjmy się kwestii rozgrywki. 

Czytamy, że Iron Danger to oparta na fabule taktyczna gra RPG. Jest to pełna akcji produkcja dla pojedynczego gracza, w której grind jest ograniczony do minimum, a każda chwila rozwija historię. W centrum walki jest wspomniana wcześniej unikalna mechanika manipulowania czasem. Daje ona graczowi możliwość przewijania czasu w dowolnym momencie z dokładnością co do sekundy. Będzie to szczególnie użyteczne podczas walki - będziemy odbijać ataki w odpowiednim momencie, unikać ich oraz synchronizować własne ataki fizyczne z ową magiczną mocą manipulacji czasem. Twórcy zapewniają, że gra będzie stanowić wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy bowiem "W taką grę jeszcze nigdy nie grałeś!". Brzmi obiecująco? Przyjrzyjcie się jak obecnie prezentuje się ten tytuł:

Iron Danger - zwiastun z wersji pre-alpha

Mimo że gra jest obecnie w wersji pre-alpha, to trzeba przyznać, że prezentuje się ładnie jak na tak wczesny etap produkcji. Możecie również zajrzeć do galerii poniżej po garść zrzutów ekranu.

Tytuł zostanie wydany w przyszłym roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli tytuł Was zaciekawił to zajrzyjcie na stronę gry, bo poczytać o niej więcej -  Iron Danger.

Źródło: irondanger.com, YouTube (Iron Danger)

Tagi: Action Squad Studios galeria Iron Danger PC playstation 4 wideo xbox one

Nie przegap