Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.05.2018 19:49
Sezon z Hanem Solo w Battlefront II
330V

Sezon z Hanem Solo w Battlefront II

Battlefront II pomimo swoich kontrowersji, wciąż jest bardzo udaną strzelanką online. Nowy sezon przeniesie nas w czasie do starej trylogii i pozwoli pójść śladami Hana Solo.

Nowy sezon w Star Wars: Battlefront II to oczywiście promocja z okazji zbliżającej się premiery filmu o Hanie Solo. W maju dostaniemy mapę i eventy związane ze starą trylogią, a w czerwcu trafią na nasze ekrany lokacje inspirowane nadchodzącym filmem. Ale o tym drugim wydarzeniu póki co cisza. Co zatem przyniesie nam 16 maj?

Star Wars Battlefront 2 przedstawia nowy system lootboksów i postępów

Pałac Jabby

Jeśli chcecie się przekonać co to znaczy podpaść Huttowi to ta mapa pozwoli wam się przekonać. Dzięki sezonowi z Hanem Solo powrócicie do tej ikonicznej lokacji i stoczycie tu pojedynki w trybach potyczka, zmagania bohaterów oraz bohaterowie i złoczyńcy. Musicie pokazać, że to wy jesteście najlepsi i Jabba powinien się martwić waszą obecnością w swoim domostwie.

Stosowne stroje

Wyprawa na Tatooine to nie przelewki. Z tego powodu będzie wam potrzebna odpowiednia odzież. Do kupienia oczywiście za kredyty i kryształy. Nowe stroje inspirowane są pierwszymi strojami z Powrotu Jedi. Przebież swoją się za łowcę nagród Boushha lub strażnika na skifie. 

Nowy tryb zabawy - zmagania bohaterów

Han i Chewbakka to nieodłączny duet. Jak poradzą sobie w walce przeciw mistrzowi Yodzie i Ray? Przekonacie się w trybie zmagania bohaterów. To wielorundowy tryb eliminacji w którym na przeciw sobie stają dwie pary bohaterów. Cały trik polega na tym, że musimy zmienić bohatera po zakończeniu rundy. W tym trybie liczy się spryt, taktyka i opanowanie wielu bohaterów.

Tryb arcade dla myśliwców

Gracze od dawna prosili o narzędzie do treningu swoich umiejętności pilotażu. I oto jest. W tym trybie zasiądziecie za sterami wszystkich myśliwców w grze i będziecie mogli je swobodnie wymieniać. Nic nie stoi na przeszkodzie by po szalonych wyczynach X-Wingiem, przesiąść się do Sokoła Millenium i postrącać parę Tie Fighterów. 

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/han-solo-season-is-coming-soon

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts Gwiezdne Wojny han solo star wars battlefront 2

Nie przegap