Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.05.2018 17:59
Rusza beta Onrush
412V

Rusza beta Onrush

Techland - wydawca gry Onrush zaprasza na otwarte testy beta gry. Nowy tytuł Codemasters niedługo trafi do sklepów, dlatego warto skorzystać z nadarzającej się okazji do darmowych testów.

Zapiszcie sobie datę 17 maja w kalendarzu. Oczywiście jeśli interesuje was Onrush. Tego dnia bowiem ruszą otwarte beta testy na konsolach PS4 oraz XONE. Testy potrwają do 20 maja. Dla nieznających tego tytułu śpieszę z informacją, że jest to zręcznościowa gra wyścigowa. Zabawa skupia się jednak nie na realizmie, a szalonym pędzie i akrobacjach przeczących prawom fizyki.

Onrush - ponad 40 minut materiału z gry

Beta pozwoli nam zapoznać się z podstawami zabawy. Spodziewajcie się interaktywnego samouczka, który pozwoli poznać podstawy zabawy, a później podszlifować swoje umiejętności. Będziemy mogli przetestować też zmagania drużynowe na dwóch dostępnych mapach - Big Dune Beach, Crater Lake - ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia. Dostępne będą też dwa tryby gry i cztery rodzaje pojazdów. Postęp z bety będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Więc możecie spokojnie szaleć. Premiera przewidziana jest na 5 czerwca.

Onrush - pokaz broni

 

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/31105-17-maja-beta-testy-onrush

Tagi: Codemasters Software onrush Techland wideo

Nie przegap