Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2018 14:35
PES 2019 oficjalnie. Premiera w sierpniu
1148V

PES 2019 oficjalnie. Premiera w sierpniu

PES 2019 oficjalnie zapowiedziany. Gra pojawi się pod koniec sierpnia na PS4, PC i Xboksa One. Konami obiecuje przebudowane myClub i jeszcze lepszą grafikę.

Pro Evolution Soccer 2019 będzie walczyło z całych sił o zaistnienie wśród graczy preferujących serię FIFA. Konami postanowiło wydać swoją grę jeszcze wcześniej by zyskać przewagę nad FIFA 19. PES 2019 do sprzedaży trafi w Polsce 30 sierpnia tego roku.

Pro Evolution Soccer 2019 - pierwsze informacje, data premiery

Jakich zmian możemy się spodziewać? Po pierwsze - Konami obiecuje nowe licencje na ligi w PES 2019, co po utracie licencji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy może zrekompensować braki. Niestety, jeszcze nie wiemy o jakich ligach (Bundesliga?) mowa. Co jeszcze?

Nic ponad to, czego nie wiemy z wycieku. Przebudowany tryb myClub w którym będą pojawiać się limitowane czasowo mocniejsze karty piłkarzy (tak, coś co jest w FUT). Potwierdzono także nowe Legendy w tym trybie, ale tych poza Beckhamem nie znamy.

PES 2019 - pierwszy zwiastun

Zmian doczeka się Master League w którym znowu przebudowane zostaną transfery, dostaniemy także opcję rozgrywania przedsezonowych turniejów.

Konami chce też przedstawić lepsza oprawę graficzną, dlatego gra działać będzie w 4K z HDR, zobaczymy przebudowane oświetlenie w trakcie spotkań, a piłkarze otrzymają nową pulę animacji, które pozwolą im jeszcze mocniej się wyróżnić spośród reszty.

Zgodnie z tym co pisaliśmy, PES 2019 pojawi się w dwóch wydaniach. Zwykłym i edycji Legendy Beckhama.

Tagi: konami PC playstation 4 pro evolution soccer 2019 wideo xbox

Nie przegap