Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2018 12:36
Destiny 2: StrategOS i aktualizacja 1.2.0 dostępne
439V

Destiny 2: StrategOS i aktualizacja 1.2.0 dostępne

Destiny 2: StrategOS, drugi dodatek do gry Bungie jest dostępny od wczorajszego wieczora. Wraz z nim udostępniono sporych rozmiarów aktualizację gry do wersji 1.2.0.

StrategOS wprowadza nowe misje na Marsie, gdzie wraz z Aną Bray będziemy odkrywali tajemnice StrategOS-a o imieniu Rasputin. Poza nową zawartością z dodatku, Bungie zaktualizowało grę, dodając sporo nowych elementów dla wszystkich graczy, nawet tych bez wykupionych dodatków.

Destiny 2: StrategOS - tak wygląda Szturm na wyłączność dla posiadaczy PS4

Aktualizacja 1.2.0 do Destiny 2 podnosi poziom postaci do 30 i poziom Światła do maksymalnie 385 jeśli mamy dodatek. Osoby bez dodatku skorzystają za to z opcji przypisania dowolnie emotek (maksymalnie cztery) do naszej postaci. Egzotyczna broń otrzymała opcję Mistrzostwa, a niektóre egzotyki dodatkowo doczekały się zmian.

Zmiany wprowadzono w PvE. Jeśli jesteśmy poniżej poziomu przeciwnika, zejdzie nam więcej czasu na jego zabicie. Gdy różnica poziomów jest większa niż 50, nie zadamy obrażeń w ogóle. Heroiczne Szturmy otrzymały rotujące modyfikacje, a tygodniowe nagrody z Najazdu są przypisane do aktualnej klasy postaci.

Zmiany zaszły też w przedmiotach. Zróżnicowano nagrody za tygodniowe Osiągnięcia, ale będziemy dostawać mniej egzotyków. W  Eververse wprowadzono Pryzmatyczną Macierz, która w formie lootboksa daje nam losowy przedmiot kosmetyczny. Zmian doczekały się także klany i tryb PvP, a w opcjach gry dodano suwaki odpowiedzialne za poszczególne poziomy głośności.

Pełną listę zmian w aktualizacji Destiny 2 do wersji 1.2.0 znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/46849

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 pc playstation 4 Xbox

Nie przegap