Anna Jurak Anna Jurak 09.05.2018 12:23
H1Z1 Battle Royale - tak gra prezentuje się na PlayStation 4
1217V

H1Z1 Battle Royale - tak gra prezentuje się na PlayStation 4

Już niebawem zagramy w H1Z1 również na PlayStation 4. Zobaczcie jak gra wygląda na tej konsoli.

H1Z1 to multiplayerowa strzelanina oparta na zasadach battle royale. Gra istnieje od lutego 2016 roku, jednak dopiero 2 miesiące temu opuściła wczesny dostęp. Kolejnym krokiem będzie premiera na konsoli PlayStation 4. Nastąpi to już 22 maja. Tytuł będzie darmowy.

H1Z1 jako gra free-to-play na PlayStation 4, otwarta beta w maju

H1Z1 przeszło kilka niezbędnych zmian, w celu dostosowania ustawień konsoli. Przyspieszone zostało również tempo meczów. Wiemy już jak gra wygląda na PS4. Zobaczcie sami:

H1Z1 - rozgrywka na PlayStation 4

Obecnie jedyną bronią możliwą do znalezienia na ziemi i w budynkach są pistolety, pistolety maszynowe i strzelby. Bronie o dużej mocy, takie jak karabiny szturmowe, snajperki i strzelby półautomatyczne znajdują się w rozproszonych po mapie skrzyniach lub w zrzutach zaopatrzenia, które rozświetlają się jak latarnie, aby pokazać wszystkim gdzie się znajdują. Kolor na który świecą wskazuje na poziom wyposażenia. W ten sposób gracze mogą zdecydować czy warto podjąć ryzyko i udać się w miejsce zrzutu. Warto również wspomnieć, że nie musimy już dłużej przejmować się wagą podnoszonych przedmiotów.

Źródło: gamespot.com, YouTube (GameSpot Gameplay)

Tagi: daybreak game company H1Z1: King of the Kill