Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 07.05.2018 19:40
Rainbow Six Siege - znamy datę ujawnienia Operacji Para Bellum
505V

Rainbow Six Siege - znamy datę ujawnienia Operacji Para Bellum

Zbliża się koniec Operacji Chimera, który wniósł wiele świeżości do Rainbow Six Siege. Nowy sezon zapowiada się równie obiecująco, a jego ujawnienie odbędzie się już wkrótce.

Operacja Chimera przyniosła dużo nowości dla graczy Rainbow Six Siege. Oprócz nowych operatorów, gra oferowała nowy tryb gry, który był objęty limitem czasowym. Ostatnie łatki i zmiany na Serwerze Testowym zapowiadają zmiany, które na nowo zdefiniuję rozgrywkę.

Sporo nowości na Serwerze Testowym Rainbow Six Siege

19 i 20 maja w Atlantic City odbędą się finały rozgrywek Pro League - wtedy to najlepsi gracze z kilku regionów (Azja-Pacyfik, Europa, Ameryka Łacińska, Ameryka Północna) będą walczyć o puchar sezonu i pulę nagród o łącznej wartości 275 tysięcy dolarów. Podczas nich zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat najnowszego dodatku do gry, który nosi nazwę - "Operacja Para Bellum". 

Twórcy potwierdzili, że wraz ze startem nowego sezonu zostaną zaimplementowane nowe mechaniki, które były ostatnio testowane na Serwerze Testowym. Są to:

  • nowy gadżet wywiadowczy - Kuloodporna Kamera
  • poprawione możliwości operatora Echo w postaci drugiego drona Yokai
  • nowy system dropshottingu (strzelanie z równoczesnym padaniem)
  • nowa animacja rozbrajania bomby
  • system banowania postaci - Wybieraj i banuj

Wraz z "Operacją Para Bellum" do gry zawitają dwie włoskie postacie oraz odświeżona lokacja Klub. Ponadto w przyszłości możemy się spodziewać, że w trakcie włoskiej operacji dodana zostanie nowa, włoska mapa. Cała impreza będzie transmitowana na oficjalnym kanale Rainbow6

Źródło: Ubisoft

Tagi: rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal