SKLEP
Kacper Mądry Kacper Mądry 07.05.2018 10:04
Red Dead Redemption 2. NPC, żyjący świat oraz dopracowane lokacje
1322V

Red Dead Redemption 2. NPC, żyjący świat oraz dopracowane lokacje

Red Dead Redemption 2 w końcu przestaje być jedną wielką niewiadomą. Dziś dowiedzieliśmy się nowych informacji o świecie gry.

Red Dead Redemption 2 zapowiada się na fantastyczną produkcję. Nowe informacje zdają się potwierdzać te domniemania.

Red Dead Redemption 2. Nowe zrzuty ekranu zapowiadają klimatyczną produkcję

Red Dead Redemption 2 chce nam przedstawić świat, który będzie niezwykle spójny. Autorom zależało na to, abyśmy nie odczuwali tego, że przechodzimy z jednego zadania do drugiego. Każda czynność ma sprawiać wrażenie ciągłości, zapewniając wysoki poziom immersji gracza w świecie.

Autor gry podaje przykład prostej konwersacji z NPC, która może zakończyć się wspólnym napadem na bank. Opuszczenie naszego obozu w poszukiwaniu zapasów powinno zapewnić nam wiele przygód ze względu na to, że po drodze odnajdziemy ciekawe aktywności, które spowodują, że każda mała podróż zapewni nam inne doznania.

Nasz gang w Red Dead Redemption 2 będzie potrzebował pieniędzy po to, aby się utrzymać. Sposobów na pozyskanie gotówki będzie mnóstwo. To od na będzie zależało czy zdobędziemy je w sposób dozwolony przez prawo czy sięgniemy po inne środki. Będziemy mogli okradać ludzi, ale także po prostu zastraszać ich bez używania przemocy.

Zwierzęta, które napotkamy na naszej drodze będą reagowały na nasze poczynania. Spokojnie zbliżając się do jelenia, nie zareaguje on na nas negatywnie. Gdy jednak wpadniemy na jego terytorium strzelając, zacznie on uciekać w popłochu. Jeszcze inna reakcja zostanie uruchomiona gdy takie zwierze zostanie przez nas postrzelone.

Rockstar jest świadome tego, że wnętrza w ich grach nie były idealne. Zwykle mieliśmy kilka możliwości interakcji jednak dało się odczuć braki twórców w przygotowywaniu wystroju wnętrz. Teraz powinna być dużo lepiej, a przy okazji gracze dostaną bardziej skomplikowane mechanizmy pozwalające na wykorzystywanie otoczenia.

Red Dead Redemption 2 - zwiastun

 

Źródło: https://wccftech.com/rockstar-talks-about-rdr2-evolved-npcs/

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego xbox one