Kacper Mądry Kacper Mądry 07.05.2018 09:18
Quake Champions otrzyma boty oraz nowy model zniszczeń ciała
463V

Quake Champions otrzyma boty oraz nowy model zniszczeń ciała

Quake Champions wkrótce otrzyma nową aktualizację. Zapowiadana łatka zmieni system zniszczeń modeli graczy oraz doda boty.

Quake Champions to produkcja dostępna ekskluzywnie na komputerach PC. Co zmieni się w grze w najbliższym czasie?

Nvidia wycofuje się rakiem z programu GPP

Quake Champions pojawią się boty. Ich brak mógł dziwić, lecz teraz sterowane przez komputer postaci staną się stałym elementem gry. Będziemy mogli wykorzystać je do poćwiczenia swoich umiejętności w specjalnie przygotowanym do tego trybie. W razie potrzeby będą mogły również wypełnić puste miejsca na serwerze, które pozostawiają wychodzący w trakcie tworzenia meczu gracze

Każdy z botów będzie w pełni konfigurowalny. Pozwoli to ustalić czy chcemy, aby sztuczna inteligencja była najlepszym graczem niedotykającym nawet ziemi pomiędzy kilkoma killami czy może stała się łatwym celem, który unika podnoeszenia potężniejszych broni.

Autorzy z id Software zaprezentowali również nowy system zniszczeń postaci. Od teraz zabita osoba będzie rozlatywać się na wiele drobnych kawałków, które będą wymieszane ze sporymi częściami ciała. Będzie jeszcze brutalniej niż teraz, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej płynności produkcji.

Źródło: Dualshockers

Tagi: id Software pc Quake Champions