Kacper Mądry Kacper Mądry 04.05.2018 18:22
8-Bit Armies. Command & Conquer w stylu Minecrafta
626V

8-Bit Armies. Command & Conquer w stylu Minecrafta

8-Bit Armies to nowa strategia stworzona przez weteranów serii Command & Conquer. Minecraftowy wygląd bawi, ale wydaje się, że produkcja jest dość skomplikowana.

8-Bit Armies zabierze nas na wirtualne pole bitwy. Gra otrzyma pudełkowe wydanie.

Nowy Red Alert to gra mobilna

Niech nie zwiedzie Was prosta oprawa graficzna. 8-Bit Armies to prawdziwa strategia, w której będziemy toczyć starcia przeciwko innym frakcjom. Autorzy na potrzeby konsol przygotowali schemat sterowania, który umożliwia niezwykle szybką budowę swojej bazy. Tempo produkcji będzie dość wysokie.

8-Bit Armies - zwiastun rozgrywki

Za ścieżkę dźwiękową do gry odpowiada Frank Klepacki. Jest to kompozytor, który przygotował ścieżkę dźwiękową do serii gier Command & Conquer. Autorzy uważają, że doskonale znają kultową produkcję i postarają się przenieść jej tony grywalności na swoją grę.

8-Bit Armies ma posiadać sporo jednostek i struktur, które sprawią, że żadne starcie nie będzie identyczne. Mapy, po których będziemy się poruszali będą w pełni destrukcyjne, co pozwoli nam na nowe rozwiązania taktyczne. W kampanii dla pojedynczego gracza czekać na nas będzie czterdzieści misji oraz dwanaście starć kooperacyjnych. W 8-Bit Armies znajdzie się również tryb sieciowy, który połączy do sześciu graczy naraz (możliwe będzie zastąpienie części osób botami).

8-Bit Armies trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One. Gracze dostaną do wyboru wersję cyfrową gry lub jej odpowiednik w pudełkowym wydaniu. Premiera nastąpi 21 września.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 8-Bit Armies pc Petroglyph Games PlayStation 4 soedesco xbox one