Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 04.05.2018 16:45
Multiplayer Call of Duty: Black Ops IIII ma być innowacyjny
386V

Multiplayer Call of Duty: Black Ops IIII ma być innowacyjny

Już za kilka dni zostaną zaprezentowane szczegóły dotyczące Call of Duty: Black Ops IIII. Najgłośniejsze plotki zdradzały wielkie zmiany w grze. Activision zdaje się je potwierdzać.

Activision przyzwyczaiło nas do tego, że w każdym roku dostajemy nową część serii Call of Duty. Najnowsza - Call of Duty: Black Ops IIII ukaże się 12 października i trzeba przyznać, że informacje na jej temat nie przestają napływać.

Call of Duty: Black Ops 4 - perki i system Pick 10 potwierdzone

Dla spółki Activision Blizzard nadszedł czas podsumowania za ubiegły rok. Najnowszy raport finansowy donosi, że w porównaniu z podobnym okresem z zeszłego roku przychody netto firmy wzrosły o 14%, których wynik wynosi 1,97 miliarda dolarów. W samym pierwszym kwartale 2018 roku Activision Blizzard zarobiło 529 milionów dolarów, podczas gdy w 2017 roku wynosił on 426 milionów dolarów. Takie wyniki spółka odnotowała dzięki popularności World of Warcraft, HearthstoneOverwatch, oraz Call of Duty: WWII.

W samą produkcję Sledgehammer Games miesięcznie gra 51 milionów graczy. Jak widać, powrót do okresu II wojny światowej opłacił się amerykańskiemu wydawcy, który ogłosił, że sprzedaż WWII dorównała wynikom serii Black Ops, dzięki czemu Call of Duty: WWII jest drugą najlepiej sprzedającą się grą obok Call of Duty: Black Ops II. Sama marka Black Ops okazuje się być najbardziej dochowa, ponieważ gry z tym podtytułem trafiły do 200 milionów graczy, którzy spędzili w nich 15 miliardów godzin.

Podczas konferencji firma wyjawiła, że Call of Duty: Black Ops IIII ma mieć innowacyjny tryb multiplayer, dzięki czemu Activision ma nadzieję, że gra zajmie pierwsze miejsce w wewnętrznym rankingu. Teoretycznie może to potwierdzać plotki odnośnie wprowadzenia do serii trybu Battle Royale, ale czy tak się stanie dowiemy się dopiero 17 maja.

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-4-will-have-multiplayer-innovations-great-developments

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 raport finansowy Treyarch