Daniel Stroński Daniel Stroński 04.05.2018 14:49
Śródziemie: Cień Wojny. DLC "Desolation of Mordor" na zwiastunie fabularnym
524V

Śródziemie: Cień Wojny. DLC "Desolation of Mordor" na zwiastunie fabularnym

Śródziemie: Cień Wojny ma już na karku pół roku i dopiero teraz twórcy planują duże zmiany. Niebawem odejdą mikrotransakcje i całkiem możliwe, że tym razem dostaniemy udane DLC.

Śródziemie: Cień Wojny, mimo problematycznych mikrotransakcji, okazało się wyjątkowo dobrze rozwiniętym pomysłem z poprzedniczki, czyli Cienia Mordoru. Niestety, pierwsze fabularne rozszerzenie w postaci "Ostrza Galadrieli" oddało nam nijaką bohaterkę i nudny wątek, a przy okazji widać było brak świeżych pomysłów na rozgrywkę. W przyszłym tygodniu znikną jednak mikrotransakcje. Czy mające premierę w tym samym dniu DLC będzie kolejnym dobrym krokiem?

Śródziemie: Cień Wojny pozbędzie się mikrotransakcji

Nadchodzący dodatek "Desolation of Mordor" pokazał się na zwiastunie fabularnym i z miejsca widać, że tym razem nie tylko orkowie będą wyrazistymi postaciami. Będziemy śledzić poczynania Baranora, dowódcy z Minas Ithil, który wybrał się na wschód w poszukiwaniu armii najemników. Przypadkiem odnajduje jednak zapomnianego brata imieniem Serka. Premiera dodatku zaplanowana została na 8 maja.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun dodatku "Desolation of Mordor"

 

Źródło: YouTube (Shadow of War)

Tagi: desolation of mordor dlc dodatek Monolith Productions pc PlayStation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo xbox