Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.05.2018 02:40
Spyro Reignited Trilogy - Activision pozytywnie zaskoczone zainteresowaniem
698V

Spyro Reignited Trilogy - Activision pozytywnie zaskoczone zainteresowaniem

Spyro Reignited Trilogy zaskoczyło Activision. Firma ujawniła, że gra cieszy się znacznie większa niż planowano popularnością, co przekłada się na przedpremierowe zamówienia.

Activision w trakcie składania raportu swoim inwestorom na konferencji podsumowującej ostatni kwartał fiskalny ujawniło, że zainteresowanie graczy Spyro Reignited Trilogy przewyższa ich oczekiwania.

Spyro Reignited Trilogy pojawiło się w eShopie, będzie wersja na Switcha?

Spyro Reignited Trilogy zostało pokazane światu kilka tygodni temu. Trylogia gier ze smokiem Spyro zostanie odświeżonado współczesnych standardów przez ekipę Toys for Bob. Początkowo niektórzy mieli obawy, czy Spyro the Dragon jest tak popularną marką, by wzbudzić ogromne zainteresowanie, podobne do Crasha.

Okazuje się, że tak. Activision ujawniło, że pierwszy zwiastun gry został obejrzany dziesiątki milionów razy (wyświetlenia zsumowane z wielu kanałów na YT oraz w innych mediach społecznościowych). Ogromne zainteresowanie w Internecie ma także przełożenie na przedpremierowe zamówienia. Nie wiemy ile ich złożono, ale Activision powiedziało wprost - są zaskoczeni, gdyż preordery znacząco przekroczyły planowany przed zapowiedzią wynik.

Spyro Reignited Trilogy do sklepów trafi już 21 września i zawierać będzie odświeżone trzy odsłony przygód Spyro z pierwszego PlayStation. Dostaniemy odświeżoną grafikę, poprawioną pracę kamery i zremasterowaną ścieżkę dźwiękową.

Spyro Reignited Trilogy - zwiastun gry

 

Tagi: Activision playstation 4 Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob xbox