Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 16:06
Demo Disgaea 5 na PC zawierało dodatkowy rozdział. Premiera została przesunięta.
482V

Demo Disgaea 5 na PC zawierało dodatkowy rozdział. Premiera została przesunięta.

Wczoraj na Steamie ukazało się gry Disgaea 5 Complete. Pełna wersja miała ukazać się 7 maja. Niestety przez niedopatrzenie, premiera zostaje opóźniona.

Disgaea 5 to kolejna odsłona japońskiego RPG-a, który narodził się jeszcze za czasów PlayStation 2. Za kilka dni miał się ukazać pecetowy port gry wraz ze wszystkimi dodatkami. Niestety tak się jednak nie stanie.

Disgaea 1 Complete - pierwszy zwiastun gry

2 maja na Steam trafiło demo gry Disgaea 5 Complete. Miało ono zawierać pierwsze dwa rozdziały gry, jednak fani zauważyli, że wydawca gry NIS America popełnił błąd. Okazuje się, że wersja demonstracyjna zawierała kolejny, trzeci rozdział.

Demo zostało szybko usunięte ze Steama, a Nippon Ichi America wystosował oficjalne oświadczenie, w którym ujawnia, że gra ukaże się dopiero latem 2018 roku:

Ponieważ beta testy są w toku, naprawiamy błędy i problemy, które zostały wykryte. Podczas prac nad poprawkami zeszłej nocy napotkaliśmy nowy problem wymagający dodatkowej uwagi, którego rozwiązanie zajmie więcej czasu. Niestety, dopóki nie zostanie on rozwiązany, data premiery zostanie przełożona i obecnie przewidujemy wydanie gry latem 2018 roku. Składamy najszczersze przeprosiny wszystkim, którzy czekali na dotychczasową datę premiery.
 
Obecnie musieliśmy wyłączyć wszystkie dystrybuowane klucze demo. Gdy ustalimy, że gra jest gotowa do uruchomienia, udostępnimy nowe demo, które będzie wymagało użycia nowych kluczy.

Jeżeli po tak dużej wpadce zechcecie wycofać swoje zamówienie przedpremierowe to NIS America daje Wam taką możliwość

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/05/03/disgaea-5-complete-pc-delayed-demo-release-accidentally-contained-full-game/

Tagi: Disgaea 5 Complete nippon ichi software Nippon Ichi Software America