Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 15:32
Uchroń swe miasto przed katastrofą w Cities Skylines: Natural Disasters
326V

Uchroń swe miasto przed katastrofą w Cities Skylines: Natural Disasters

Maj będzie obfitym miesiącem dla konsolowych fanów Cities Skylines, bo aż dwa dodatki zadebiutują w obecnym miesiącu.

Praktycznie dopiero co zapowiedziano, że 24 maja do gry Cities Skylines trafi siódme rozszerzenie zatytułowane "Parklife", a na tym się nie skończy, bo posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One otrzymają w końcu jeden z pierwszych dodatków.

Cities Skylines - dodatek Parklife już niedługo

Cities Skylines na komputerach osobistych jest obecne od 15 marca 2015 roku, z kolei gra na PlayStation 4 trafiła dopiero w sierpniu zeszłego roku. Oznacza to, że część dodatkowej zawartości, która ukazuje się regularnie od 2016 roku ominęła konsolowych fanów. Jednak deweloperzy z Tantalus Media nadrabiają zaległości.

Już 15 maja ukaże się dodatek "Natural Disasters". Oryginalnie jest to trzecie rozszerzenie do gry Cities Skylines, pierwotnie wydane 29 listopada 2016 roku. Jednak jak mówi stare przysłowie: "co się odwlecze to nie uciecze".

"Natural Disasters" wprowadza do gry 5 nowych scenariuszy, w których musimy ochronić nasze miasto przed trzęsieniem ziemi, burzami z piorunami czy deszczem meteorytów. Oprócz tego twórcy oddali nam do dyspozycji nowy tryb gry, w którym możemy dostosować warunki takie jak limit czasu czy w jakim mieście zaczniemy naszą rozgrywkę.

Cities Skylines: "Natural Disasters" - zwiastun 

 

 

 

Źródło: Youtube (Paradox Interactive)

Tagi: Cities: Skylines Paradox Interactive Tantalus Media

Nie przegap