Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 14:31
Co usprawnią kolejne łatki do God of War?
953V

Co usprawnią kolejne łatki do God of War?

God of War jest już na rynku dwa tygodnie. Chociaż zebrał świetne noty i obecnie jest na ustach wszystkich fanów serii to jednak jest tylko grą, a jak wiadomo te w dzisiejszych czasach wymagają usprawnień.

God of War jest obecnie oczkiem w głowie studia Santa Monica. Od premiery twórcy starają się naprawić rozmaite błędy takie jak np. mała czcionka podczas dialogów.

God of War - trzy nowe aktualizacje

SIE Santa Monica Studio nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii opieki nad swoją najnowszą grą. Fani wciąż czekają m.in. na usprawnienia trybu fotograficznego. W najnowszym blogu Cory Barlog ujawnia, że do God of War trafią kolejne łatki. W pierwszej kolejności twórcy chcą zająć się właśnie trybem fotograficznym.

Następną ważną zmianą będzie możliwość przypisania sobie kombinacji aktywującą tryb Gniewu. Chociaż możemy decydować czy chcemy grać według nowego sterowania przypominające to znane z serii Souls czy według tego ze starszych części to przyciski odpowiedzialne za Rage Mode pozostawały bez zmian. To zmieni się w najnowszych łatkach.

Ostatnie plany dotyczą naprawy bugów - obecnie najuciążliwszym jest problem z nową grą - który powoduje, że jeśli wybierzemy ten tryb zabawy bez wcześniejszego zamknięcia aplikacji możemy nie widzieć dialogów i mieć zablokowany postęp gry. W takiej sytuacji Cory Barlog zaleca na razie uruchamiać grę na nowo, dopóki nie zostanie wprowadzona odpowiednia łatka.

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/05/03/god-of-war-photo-mode-bug-fixes-future-patches/

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica