Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 13:55
Mapę Red Dead Redemption 2 znaliśmy w 2016 roku. Zwiastun potwierdza przeciek
1261V

Mapę Red Dead Redemption 2 znaliśmy w 2016 roku. Zwiastun potwierdza przeciek

Red Dead Redemption 2 wczoraj otrzymał zwiastun, który ujawnia historię rozgrywającą się w grze. Okazuje się, że przypadkowo potwierdził pewne informacje sprzed dwóch lat,

2 maja Rockstar Games zaprezentował zwiastun Red Dead Redemption 2, który prezentuje nam zarys fabuły. Nietrudno było zauważyć, że w filmie pojawił się młody John Marston, ale to nie wszystko, co Rockstar potwierdził tym materiałem.

Red Dead Redemption 2 otrzymał nowy zwiastun fabularny

Red Dead Redemption 2 będzie rozgrywał się w 1899 roku w ówczesnej Ameryce - tak podaje oficjalny opis fabuły. Zwiastun natomiast pokazuje nam dokładne miejsce wydarzeń gry. Podczas oglądania możemy zauważyć, że w filmie pojawiają się nazwy miejscówek, które odwiedzimy. Są to Cornwall, Valentine, Van Horn oraz Annesburg.

W kwietniu 2016 roku do Sieci trafiło zdjęcie, które miało rzekomo być mapą świata Red Dead Redemption 2 i na nim też widniały takie lokacje jak Cornwall, Van Horn Trading Post czy Annesburg. Oznacza to, że otrzymaliśmy wtedy konkretny przeciek, zanim gra w ogóle została ujawniona (stało się to 18 października 2016 roku).  Ostateczna mapa może się trochę różnić od tej, która wyciekła jednak daje nam to jakiś pogląd na to jak duży będzie świat najnowszej gry Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 trafi na sklepowe półki 26 października 2018 roku i będzie dostępny na PlayStation 4 i Xbox One.

Red Dead Redemption 2 - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-full-map/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego