Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.05.2018 18:53
Paladins wychodzi z bety w przyszłym tygodniu
439V

Paladins wychodzi z bety w przyszłym tygodniu

Paladins: Czempioni Królestwa w becie pozostawało ostatnie kilkanaście miesięcy. Hero shooter od Hi-Rez wreszcie jednak z tejże bety wyjdzie i zadebiutuje jako pełna, ukończona gra.

Niektórzy uważają, że Paladins: Czempioni Królestwa zerżnęło design od Overwatch. Hi-Rez jest znane z kopiowania wszystkiego jak leci, ale w tym przypadku byli szybciej ze swoim pomysłem na grę.

Karnet bojowy zawita do Paladins

Ostatnie kilkanaście miesięcy upłynęły pod dyktando testów gry, zmian w mechanikach, monetyzacji, rozbudowie trybów i dostępnych  bohaterów. Teraz, deweloper uznał, że czas wypuścić grę na szerokie wody. Po tym, jak w betę zagrało poand 25 milionów graczy, Hi-Rez liczy na spory sukces Paladins: Czempioni Królestwa.

Gra wyjdzie z bety już 8 maja i jeśli odpalicie grę i zalogujecie się na serwery do 21 maja, dostaniecie 200 kryształów (waluta w grze). Dzień przed startem, w becie udostępnieni zostaną wszyscy bohaterowie (w liczbie 36) by każdy mógł sprawdzić, kim gra mu się najlepiej.

Paladins: Czempioni Królestwa będzie oczywiście darmowe, więc nie musicie oszczędzać na ten tytuł.

Paladins: Czempioni Królestwa - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/05/02/fantasy-team-based-shooter-paladins-exits-ps4-beta-on-8th-may-kickstarts-launch-celebration-activities/#sf188490150

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins: Czempioni Królestwa playstation 4 wideo

Nie przegap