Daniel Stroński Daniel Stroński 02.05.2018 09:58
Ant-Man i Osa. Wielkość ma znaczenie na nowym zwiastunie
531V

Ant-Man i Osa. Wielkość ma znaczenie na nowym zwiastunie

Ant-Man i Osa to kolejna duża produkcja Marvela z postaciami, których z jakiegoś powodu zabrakło w ostatnim Avengers: Wojna bez granic. Teraz do Sieci trafił nowy zwiastun.

Po świetnie przyjętym Ant-Manie z 2015 roku, Paul Rudd, Evangeline Lily i Michael Douglas powracają w kontynuacji Ant-Man i Osa. Zanim sierpień przyniesie polską premierę, dostaliśmy zupełnie nowy zwiastun.

Nasza recenzja filmu Avengers: Wojna bez granic

Ant-Man i Osa skupi się na wydarzeniach po Ant-Manie i tym razem zobaczymy w akcji również córkę Hanka Pyma, Hope. Przejmie ona miano Wasp po swojej matce, Janet Van Dyne, w którą wcieli się Michelle Pfeiffer. Na zwiastunie możemy zobaczyć także Billa Fostera (Laurence Fishburne) i choć jego rola w fabule nie została ujawniona, w komiksach jest to kolejna postać potrafiąca zmieniać swoją wielkość o ksywce Goliath.

Ant-Man i Osa - zwiastun

Dodatkowo pojawiła się zabawna zajawka, w której aktorzy z Avengers: Wojna bez granic zastanawiają się, gdzie w trakcie wydarzeń z tego filmu znajdowali się Ant-Man i Wasp. Przypominamy, że polska premiera wyznaczona została na 3 sierpnia tego roku.

Ant-Man i Osa - gdzie byli bohaterowie podczas Wojny bez granic?

 

Źródło: YouTube (Marvel Entertainment)

Tagi: Ant-Man and the wasp ant-man i osa film marvel studios Walt Disney Pictures zwiastun