Anna Jurak Anna Jurak 02.05.2018 09:11
Nekopara Vol. 1 trafi na PS4 i Switcha
270V

Nekopara Vol. 1 trafi na PS4 i Switcha

To już pewne, Nekopara trafi na PS4 oraz Nintendo Switcha. Obecnie trwa promocja na wersję PC.

Nekopara to gra z gatunku Visual Novel, która skupia się na relacjach protagonisty oraz dwóch "cat-girls".

Nekopara zmierza na PlayStation 4

Nekopara Vol. 1 w wersji na PlayStation 4 i Switch po raz pierwszy można było zagrać 30 kwietnia podczas odbywającego się w Tokio wydarzenia Character1 2018. Została również oficjalnie ogłoszona data premiery w Ameryce Północnej, Europie oraz Japonii. Nastąpi to już 21 czerwca.
 

Obecnie trwa tydzień promocji na ten tytuł. Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z Nekoparą na PC, to na Steam kupicie grę za pół ceny, dokładnie zamiast płacić za pełny pakiet 118,96 zł zapłacimy 69,71 zł. Można też kupić każdy "Vol." osobno również za mniejszą kwotę - Zaoszczędź.

Przy okazji odwiedzin na stronie Steam przyjrzyjmy się co do powiedzenia o grze mają jej twórcy:

Czym jest Nekopara? To koci raj!

Kashou Minaduki, syn długiej linii japońskich producentów deserów, przeprowadził się by otworzyć "La Soleil" - swoją własną cukiernię. 

Ale kiedy się wprowadził, wśród jego rzeczy ukryte były dwie dziewczyny-koty: Chocola i Vanilla, które rodzina wychowywała. Kiedy próbował je odesłać, błagały, aż się poddał, i teraz razem otwierają La Soleil.

Z dwiema dziewczynami,które naprawdę, NAPRAWDĘ uwielbiają swojego mistrza, starającego się jak najlepiej jak potrafi, a czasem mu to nie wychodzi - pełna emocji komedia otwiera się na biznes!

Zobacz Chocolę i Vanillę takie jak nigdy dotąd - w ruchu na ekranie i z pełnym voice-actingiem. Dzięki E-Mote System postacie płynnie poruszają się po ekranie zmieniając ekspresję oraz pozy w niezliczonej ilości kombinacji.

Źródło: store.steampowered.com, gematsu.com

Tagi: Neko Works Nekopara nintendo switch pc playstation 4

Nie przegap