Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 01.05.2018 14:12
Remedy Entertainment ujawni nową grę na E3 2018
398V

Remedy Entertainment ujawni nową grę na E3 2018

O Project 7 nie słyszeliśmy już dawno, jednak już wkrótce to się zmieni. Twórcy Alana Wake'a, Maxa Payne'a pojawią się na tegorocznym E3.

Ostatni raz o nowej grze Remedy Entertainment pisaliśmy w ubiegłym roku. Od tamtego czasu nie pojawiło się za wiele informacji. Teraz studio odpowiedzialne za m.in. Quantum Break powraca.

Nowe informacje o P7 - nowym projekcie twórców Alan Wake

Projekt 7 ma być grą akcji z widokiem TPP osadzoną w całkowicie nowym uniwersum. Choć już wcześniej ogłoszono, że gra ma zapewniać filmowe doświadczenie i długi czas rozgrywki to biorąc pod uwagę deklaracje studia sprzed dwóch lat możemy spodziewać się, że gra zostanie wzbogacona o tryb kooperacji lub tryb sieciowy. Wydawcą został 505 Games znane z takich produkcji jak Brothers: A Tale of Two Sons czy ARMA 2.

Według najnowszych informacji Remedy Entertainment na E3 2018 ujawni oficjalną nazwę dla nowej gry (Project 7 to tylko nazwa robocza). Co ciekawe produkcja ukaże się także na PlayStation 4, co oznacza, że będzie to pierwszy od 15 lat tytuł Remedy Entertainment, która trafi na konsolę Japończyków. Ostatnią grą studia obecną na platformie Sony był Max Payne 2: The Fall of Max Payne.  Tytuł ma mieć premierę w 2019 roku.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/remedy-new-game

Tagi: