Daniel Stroński Daniel Stroński 30.04.2018 17:14
God of War utrzymuje pozycję lidera, Nintendo próbuje nadgonić
512V

God of War utrzymuje pozycję lidera, Nintendo próbuje nadgonić

God of War weszło do sprzedaży i z miejsca wskoczyło na szczyt rankingów sprzedaży, nie zamierzając oddać tego miejsca nikomu.

God of War nieco ponad tydzień temu trafiło do sklepów i opinie graczy nie odbiegają zbytnio od maksymalnych not recenzentów. Kratos zarządził i pewnie jeszcze długo będzie stał na czele rankingów sprzedaży, nawet mimo dostępności tylko na jednej platformie. Co z resztą zestawienia na Wyspach?

Nasza recenzja gry God of War (PS4)

Far Cry 5 z końcówki marca wciąż utrzymuje się na podium, a zanim znalazło się świeżutkie Nintendo Labo, czyli kartonowe przystawki do Switcha dla kreatywnych graczy. Wart odnotowania jest powrót Call of Duty: WWII, które wygramoliło się z 19. miejsca. Co z konkurentem od EA w postaci Battlefronta 2? FPS-owe Gwiezdne wojny znalazły się tuż za pierwszą dziesiątką na 11. miejscu.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. God of War (1)
  2. Far Cry 5 (2)
  3. Nintendo Labo Toy-Con 01: Variety Kit (Nowość)
  4. FIFA 18 (4)
  5. Mario Kart 8 Deluxe (5)
  6. Fallout 4 (7)
  7. Call of Duty: WWII (19)
  8. Super Mario Odyssey (6)
  9. Playerunknown's Battlegrounds (8)
  10. Grand Theft Auto V (10)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

God of War - polski zwiastun

 

Źródło: https://www.chart-track.co.uk/?i=2708&s=1111

Tagi: charts god of war playstation 4 rankingi sprzedażowe Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo wyniki sprzedaży