Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.04.2018 14:20
Rainbow Six Siege - wyciekły dialogi nowych Operatorów
305V

Rainbow Six Siege - wyciekły dialogi nowych Operatorów

Powoli kończy się pierwszy sezon roku trzeciego wsparcia Rainbow Six siege, a to oznacza, że będą do nas docierać przecieki odnośnie nowych postaci w grze.

Na początku maja do Rainbow Six Siege wejdą duże zmiany, jednak nic tak nie jednoczy społeczności gry, jak przecieki na temat nowych postaci.

Sporo nowości na Serwerze Testowym Rainbow Six Siege

Na przełomie maja i czerwca powinien rozpocząć się nowy sezon, wprowadzający do Rainbow Six Siege włoskich operatorów i nową mapę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to dwójka obrońców - Alibi i Maestro. Pierwsza z postaci ma mieć możliwość rozkładania hologramów, do których jeśli strzeli atakujący będzie on widoczny dla przeciwników(podobnie działa efekt Liona). Z kolei Maestro według przecieku dysponuje automatyczną wieżyczką, którą będzie można zniszczyć tylko wtedy, gdy nie będzie ona w trybie ostrzału.

Jeśli ktoś wątpi w prawdziwość tych przecieków to na Reddita w ostatnim czasie trafiły linie dialogowe, które potwierdzają jakimi zdolnościami dysponują nowi operatorzy. Do tego możemy posłuchać żartów czy też nawiązań do innych postaci obecnych w grze, co może zdradzać kto będzie mógł kontrować zdolności Alibi i Maestro.

Some of Italian operators voice lines! from r/Rainbow6

 

Źródło: Reddit

Tagi: Przeciek rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal