Kacper Mądry Kacper Mądry 30.04.2018 11:59
Through the Darkest of Times. Niemiecki ruch oporu przeciwko Hitlerowi
252V

Through the Darkest of Times. Niemiecki ruch oporu przeciwko Hitlerowi

Through the Darkest of Times opowie nam historię niemieckiego ruchu oporu. Gra skupiać się będzie na okresie rządów Adolfa Hitlera.

Through the Darkest of Times opowie o walce ludności z nazistami. Grupa bohaterów przeciwstawi się ogólnemu uwielbieniu dla Hitlera.

Twórcy Kursk zachęcają do tworzenia odważnych gier

Through the Darkest of Times wzorowane jest na takich grupach oporu jak Biała Róża. W tej strategicznej grze pokierujemy jednak losami fikcyjnej grupy, której głównym celem będzie obalenie Hitlera. Będziemy musieli dbać o pozyskiwanie nowych zasobów czy utrzymywać wysokie morale zespołu

Through the Darkest of Times - zwiastun

Gra podzielona będzie na rozdziały. Każdy z nich skupi się na innym okresie historycznym. Rozpoczniemy w 1933 roku kiedy popularność nazistów zaczęła nabierać na sile. Następnie przejdziemy przez 1933 rok, aż trafimy na okres wojenny 1940-41. Gra zakończy się w momencie końca wojny 1944-45. Co ciekawe, istnieje szansa, że Through the Darkest of Times pozwoli nam zakończyć grę wcześniej, doprowadzając do upadku nazistów.

Za grę odpowiadają ludzie pracujący przy takich tytułach jak Spec Ops The Line, Dead Island 2 czy Drakensang. Aby ich gra była jak najbardziej autentyczna, starają się oni pozyskiwać jak najwięcej źródeł historycznych oraz przeprowadzać wywiady z osobami, które przeżyły historię z ich nadchodzącej gry.

Źródło: throughthedarkestoftimes.com

Tagi: Paintbucket Games pc Through the Darkest of Times