Kacper Mądry Kacper Mądry 30.04.2018 11:29
Xiaomi Mi Gaming Headset. Wirtualne 7.1 za mniej niż 200zł
1164V

Xiaomi Mi Gaming Headset. Wirtualne 7.1 za mniej niż 200zł

Xiaomi zgodnie z zapowiedziami, wchodzi w rynek growy. Oto słuchawki Xiaomi Mi Gaming Headset.

Jakiś czas temu Xiaomi zaprezentowało swojego pierwszego laptopa przeznaczonego dla graczy. Teraz firmy ujawniła swoje słuchawki Xiaomi Mi Gaming Headset.

Xiaomi wchodzi na rynek gier z Mi Gaming Laptop

Xiaomi Mi Gaming Headset korzystają z technologii, która pozwala symulować dźwięk 7.1. Wirtualne odgłosy wydobywane są przez membrany o rozmiarze 40mm.

xiaomi mi gaming headset

Xiaomi Mi Gaming Headset znajdują się dwa mikrofony, które nie zostały umieszczone  na wystającym pałąku. Twórcy ukryli je w obudowie urządzenia, a ich działanie jest usprawniane dzięki redukcji dźwięków z otoczenia.

xiaomi mi gaming headset

Z boku urządzenia znajduje się podświetlenie LED, którego kolor można ustalać za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania. Xiaomi Mi Gaming Headset są przewodowe i korzystają z USB typu C oraz jacka 3,5mm.

xiaomi mi gaming headset

Chińska firma w ostatnim czasie stara się zdobyć swoją część rynku growego. Wiemy już o laptopie dla graczy oraz o smartfonie Xiaomi Black Shark, który sprosta wszystkim wymagającym grom. Teraz przyszła pora na słuchawki za 349 juanów, co daje około 190 złotych. Jaki będzie następny ruch chińskiego potentata?

Źródło: https://www.gizmochina.com/2018/04/26/xiaomi-launches-mi-gaming-headset/

Tagi: Mi Gaming Headset xiaomi