Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.05.2018 20:22
Najlepsze gry do 50 zł w promocji PS Store
2157V

Najlepsze gry do 50 zł w promocji PS Store

Powoli promocje dobiegają ku końcowi (został nam niecały tydzień), czas więc wybrać kolejne gry warte waszej uwagi.

Firewatch - 38 zł

Niezbyt długa przygoda (2-3 godziny), ale warta poznania. Po aktualizacjach problemy z działaniem są zażegnane, a na PS4 Pro Firewatch działa jeszcze lepiej. Warto dodać, że gra ma bardzo przyjemną grafikę oraz świetną ścieżkę dźwiękową.


Inside - 33 zł

Po świetnym Limbo, deweloperzy z Playdead wrócili z jeszcze lepszą grą, która w minimalistycznej grafice opowiada potężną historię. I to oferując przyjemną rozgrywkę, z czym wiele gier ma dziś problem.


Instant Indie Collection vol. 4 - 49 zł

Trzy gry w jednej cenie. Dostajemy Dear Eshter, które zebrało sporo nagród. Interesującą platformówkę 2D - Hue, a także The Flame in the Flood: Complete Edition, które w ciekawy sposób podchodzi do tematu surwiwalu.


King's Quest - 42 zł

Jeśli chcecie zagrać w przygodówkę, a męczą was gry Telltale - dajcie szansę King's Quest, które swoich wzlotów i upadków, całościowo wypada dobrze. Choć ostrzegamy, niektóre epizody są słabsze od reszty.


Nex Machina - 33 zł

Najlepsza gra arcade na PS4. Więcej w tym przypadku nie trzeba dodawać. Świetna muzyka, bardzo dobra grafika i wciągająca rozgrywka. Dla fanów gatunku - must have.


Pyre - 42 zł

Najnowsza gra twórców Transistor i Bastion jest równie dobra jak ich poprzednie produkcje. Pyre jest grą RPG mocno stawiającą na narrację, oferując przy tym interesujące podejście do stylu walki.


Rock of Ages 2: Bigger & Boulder - 31 zł

Kontynuacja zabawnej gry która miksuje z sobą puszczanie wielkich głazów i historyczne wydarzenia oraz postaci. Druga część Rock of Ages poprawia sporo problemów jakie miała jedynka i szkoda, że gra przeszła bez większego echa.


Snake Pass - 33 zł

Wyjątkowo udana i ciekawa platformówka w której sterujemy wężem. I robimy to w dokładnie taki sposób, jak poruszają się te gady. Kolorowa, niezbyt trudna (chyba, że chcecie grę masterować). Warto jej dać szansę.


Stardew Valley - 31,70 zł z PS+

Starsi gracze bez wątpienia pamiętają genialne Harvest Moon: Back to the Nature, więc Stardew Valley trafi w ich serca. Młodsi mogą za to złapać się na szał prowadzenia swojej farmy w tej produkcji, bo uwierzcie - to jeden z najlepszych indyków ostatnich miesięcy.


What Remains of Edith Finch - 49 zł

Ten tytuł już raz polecaliśmy. Najlepszy symulator chodzenia, oferujący wciągającą i zaskakującą historię, która wzruszy niejednego gracza. Jeśli jesteście fanami gatunku - obowiązkowy zakup.

 

Tagi: co kupić playstation 4 promocja