Kacper Mądry Kacper Mądry 28.04.2018 10:12
God of War. Jeden z wielu ukrytych przedmiotów odnaleziony!
3010V

God of War. Jeden z wielu ukrytych przedmiotów odnaleziony!

Gracze odnaleźli jeden z największych sekretów God of War. Mowa tutaj o potężnym przedmiocie.

God of War skrywa mnóstwo sekretów. Fanom gry udało się zlokalizować położenie jednego z ukrytych przedmiotów.

God of War - miniaturowa figurka Kratosa

Gracze, którzy zdecydowali się na zakup gry w wersji Stone Mason Edition, odnaleźli w swoich zestawach mapę. Nie byłoby w niej nic specjalnego, ponieważ pudełko informowało o jej obecności, ale część osób zaczęło zastanawiać o czym mówią zamieszczone na niej runy.

Zapis udało się rozszyfrować i okazało się, że runy nie są zwykłą ozdobą! Zawarta na nich wiadomość opowiada historię dwóch krasnoludzkich kowali o imionach Brok i Sindri. Okazuje się, że zapomnieli oni położenie ukrytego przedmiotu i tylko mniej więcej wiedzieli gdzie może się on znajdować.

Tyle informacji wystarczyło graczom, którzy zebrali się na Reddicie, aby wyruszyć w poszukiwania skarbu. Przedmiot ostatecznie udało się odnaleźć, a producent gry, Cory Barlog pogratulował odkrycia jednej z największych zagadek God of War. Jednej. Wygląda na to, że nowy tytuł ekskluzywny dla PlayStation skrywa jeszcze więcej tajemnic.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, gdzie znajduje się tajemniczy przedmiot to zapraszamy do materiału poniżej. Dzięki niemu dowiecie się również czym jest potężny skarb.

God of War - ukryty skarb

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/fans-find-hidden-treasure-god-war-thanks-stone-mason-edition-item/

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica