Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 27.04.2018 15:15
Pro Evolution Soccer 2019 - pierwsze informacje, data premiery
1356V

Pro Evolution Soccer 2019 - pierwsze informacje, data premiery

PES 2019 jeszcze nie został ujawniony przez Konami, a już znamy pierwsze informacje o nowej grze w piłkarskiej serii.

Konami ma zdecydowanie kiepskie zabezpieczenia przed wyciekiem informacji. Kolejny raz do Sieci trafiły informacje na temat nowej odsłony Pro Evolution Soccer przed oficjalną zapowiedzią.

Pro Evolution Soccer - 100 milionów sprzedanych kopii

Na fanpage'u azjatyckiego oddziału PlayStation od godziny widnieje post, który zdradza istnienie Pro Evolution Soccer 2019. Najnowsza gra piłkarska od Konami ma się ukazać 30 sierpnia i jak mówią informacje z azjatyckiego PlayStation Store zamawiając pre-order otrzymamy:

  • PES Brazil Legend Player Loan
  • 1000 monet myClub
  • Motyw PES 2019 Legend Edition

Na okładkach gry pojawią się Philippe Coutinho - piłkarz FC Barcelony - oraz David Beckham, którego podobizna ozdobi wersję Legend Edition.  Znamy nawet kilka nowości, które pojawią się w tej odsłonie i jak widać Konami nie rozpacza z powodu utraty licencji na Ligę Mistrzów:

  • AUTHENTIC LEAGUES – ogromna aktualizacja licencjonowanych lig
  • MAGIC MOMENTS – indywidualność zawodników przeniesiona na nowy poziom z 11 nowych cechami umiejętności, strzelanie bramek z ulepszonymi animacjami, a zmęczenie zostanie zaprezentowane przez piłkarza.
  • NEW MYCLUB – każdy element został zmieniony: od sposobu kontraktowania zawodników do specjalnych wersji piłkarzy wydawanych przez cały rok
  • THE BEAUTIFUL GAME – doświadcz fotorealizmu dzięki oszałamiającym animacjom w 4K i HDR
  • ML REAL SEASON – doświadcz życia jako prawdziwy menadżer z 3 istotnymi zmianami: przedsezonowy, dogłębny system transferu ICC i nowe licencje lig

Obecnie nie wiadomo na jakie ligi Konami otrzymało licencję, ale nie zdziwię się, jeśli jedną z nich będzie liga hiszpańska. W galerii znajdziecie wszystkie obrazki, które trafiły do Sieci.

Źródło: Facebook (Playstation Asia)

Tagi: fc barcelona Konami pro evolution soccer pro evolution soccer 2019