Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 27.04.2018 10:59
Spora aktualizacja w Quake Champions
218V

Spora aktualizacja w Quake Champions

Quake Champions to gra próbująca połączyć dwa światy. Jest to swoista fuzja Quake III Arena z Team Fortress 2. Dziś do tytułu zawitała nowa aktualizacja. 

Bethesda Softworks nie poprzestaje z rozwojem Quake Champions. Regularne aktualizację co chwila wprowadzają masę nowości. Nie inaczej jest z dzisiejszą łatką. Nowy bohater, mapa, broń i pełno zmian w gameplayu. To i jeszcze więcej czeka na was w kwietniowej aktualizacji. 

Quake Champions otrzyma nową zawartość i turniej e-sportowy

Największą nowością jest bez wątpienia znany z drugiej części Quake'a Strogg. Oprócz tego półrobota, półtrupa dostaniemy dostęp do jego podręcznego drona, który będzie ciskał materiałami wybuchowymi w naszych adwersarzy. Całkiem przyjemny towarzysz na polu bitwy prawda? 
Strogg i Peeker - Poradnik

Oprócz nowego bohatera dostaliśmy też nowe pole bitwy. Awoken to prawdziwy labirynt ponurych korytarzy w którym będziemy mogli walczyć w trybach: Deathmatch, Team Deathmatch, Duel, 2v2 oraz Instagib. Oprócz tego na mapach pojawi się nowe narzędzie zagłady. Plasma Gun powraca w ręce graczy po długiej przerwie od swojego debiutu w Quake III Arena. Do gry wprowadzono też tutoriale dla nowych graczy i zmiany w nagrodach za logowanie. Wydawca obiecuje, że to dopiero początek nadchodzących zmian.

Źródło: https://www.dualshockers.com/quake-champions-april-update-2018/

Tagi: aktualizacja Bethesda Softworks Quake Champions wideo