Kacper Mądry Kacper Mądry 26.04.2018 17:07
Chernobylite. Nadchodzi polska gra o Czarnobylu!
703V

Chernobylite. Nadchodzi polska gra o Czarnobylu!

Chernobylite to nowy tytuł polskiego The Farm 51. Twórcy przygotowali wcześniej grę Get Even.

Chernobylite jest nową grą przygotowywaną przez twórców Get EvenThe Farm 51 tym razem zabierze nas do Czarnobyla.

Wszystko o Metro Exodus. Fabuła, data premiery, rozgrywka

Chernobylite będzie tytułem z gatunku survival horror. Deweloperzy planują przedstawić nam emocjonującą opowieść o przetrwaniu. Nie zabraknie również motywu miłości, obsesji,a to wszystko spięte będzie tajemniczym spiskiem. Miejscem akcji gry będzie Czarnobyl, w którym 32 lata temu doszło do awarii reaktora atomowego. Miejsce zamieszkiwane było przez 15 tysięcy osób, a teraz jest ono miastem duchów.

The Farm 51 znane jest z stosowania technologii trójwymiarowego skanowania prawdziwych lokacji co umożliwia tworzyć niezwykle realistyczne miejsca. Chernobylite również skorzysta z takowego rozwiązania. W 2016 roku ukazał się Chernobyl VR Project, który pozwalał przenieść się do Czarnobyla za pomocą gogli wirtualnych rzeczywistości. Tym razem powrócimy do skażonego miasta bez hełmów VR.

chernobylite

Autorzy Chernobylite zapewniają, że spędzili wiele godzin w Czarnobylu po to, aby uzyskać jak najbardziej realistyczną wizję świata. Gra ma zostać przygotowana na silniku Unreal Engine 4. Nie znamy aktualnie przybliżonej daty premiery.

Źródło: Facebook (@ChernobyliteGame)

Tagi: Chernobylite The Farm 51