Kacper Mądry Kacper Mądry 26.04.2018 15:56
Riddled Corpses EX. Twin-stick shooter zmierza na PS4 oraz Vitę
218V

Riddled Corpses EX. Twin-stick shooter zmierza na PS4 oraz Vitę

Riddled Corpses EX to usprawniona wersja gry z komputerów PC. Cowcat zapowiada w wydawanej przez nich grze sporo zmian.

Riddled Corpses EX jest typowym twin-stick shooterem. Nowe wydanie usprawnia grę oraz dostosowuje ją do konsol.

Symulator składania PC-ta hitem na Steamie

Riddled Corpses EX przygotowane zostało przez Diabolical Mind. Producent gier indie postanowił odświeżyć swoją grę, a przy okazji przeprojektować ją tak, aby dobrze się w nią grało na konsolach. Dzięki temu w drugim kwartale 2018 roku zagramy w grę na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

Riddled Corpses EX

Riddled Corpses EX to twin-stick shooter, który utrzymany jest w stylistyce balansującej pomiędzy 8 a 16 bitowymi grami. Samemu lub z drugim graczem będziemy podróżować pomiędzy różnorodnymi lokacjami, gdzie czeka na nas masa przeciwników do zabicia. Oczywiście nie zabraknie również ogromnych bossów. Twórcy przygotowali kilka postaci, które różnią się umiejętnościami. W trakcie gry znajdziemy potężne przedmioty, które pomogą nam zniszczyć źródło wszelkiego zła.

Riddled Corpses EX

Czego możemy się spodziewać po ulepszonej wersji Riddled Corpses EX? Wydawca między innymi zapowiada stałe 60 klatek na sekundę czy tryb kooperacji na PlayStation 4. Pojawią się oczywiście trofea oraz wszelakie rankingi, które pozwolą nam śledzić poczynania znajomych. Gra wspiera cross-buy więc kupując tytuł na np. PlayStation Vita otrzymamy go też na PlayStation 4. Oprócz zmian technicznych pojawi się kilka ulepszeń samej zawartości. Riddled Corpses EX otrzyma nowy tryb fabularny oraz ścieżkę dźwiękową. Pojawi się też poprawiony tryb arcade czy mnóstwo pomniejszych usprawnień w samej rozgrywce.

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/twin-stick-shooter-riddled-corpses-ex-announced-for-ps4-xbox-one-and-ps-vita

Tagi: Cowcat Diabolical Mind playstation 4 playstation vita Riddled Corpses EX