Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 25.04.2018 15:07
Koreańska organizacja zdradza istnienie Hitman: Sniper Assassin
238V

Koreańska organizacja zdradza istnienie Hitman: Sniper Assassin

Ostatnia odsłona serii o łysym Agencie 47 była udana. Teraz, kiedy IO Interactive ponownie jest niezależnym studiem jest szansa na to, że powstaje nowa odsłona Hitmana.

Hitman to długoletnia seria od IO Interactive, która zdobyła uznanie graczy i na każdą część serii fani czekają z niecierpliwością. Od jakiegoś czasu wiadomo, że studio pracuje nad nową odsłoną Hitmana, lecz póki co nie wiadomo o tej grze nic.

Cenega wyda Hitman: Definitive Edition. Będzie limitowany steelbook

W zeszłym roku w Sieci można było znaleźć informacje odnośnie istnienia nowej gry o Agencie 47. Według australijskiej organizacji klasyfikacyjnej produkcja nosi tytuł Hitman: Sniper Assassin i będzie dostępna dla graczy od 15 roku życia. W grze oprócz tradycyjnej przemocy, w nowym Hitmanie miałyby pojawić się elementy erotyczne.

Teraz na stronie innej, koreańskiej organizacji możemy znaleźć informacje o tym, że gra ukaże się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Dystrybutorem w Korei ma być Inplay Interactive, który wydał takie tytuły jak F.E.A.R Online czy Batman: Arkham VR.

Nie wiadomo czym jednak miała być najnowsza produkcja. Biorąc pod uwagę, że istnieją już spin-offy o podobnej nazwie w postaci mobilnego Hitman: Sniper i wydanego na konsole siódmej generacji Hitman: Sniper Challenge nie zdziwiłbym się, gdyby był to port któregoś z nich na obecne platformy.

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/hitman-sniper-assassin-rated-for-ps4-xbox-one-and-pc-in-korea

Tagi: hitman IO Interactive plotka Przeciek