Anna Jurak Anna Jurak 25.04.2018 09:49
Tacoma - wkrótce premiera na PlayStation 4
237V

Tacoma - wkrótce premiera na PlayStation 4

Tacoma to gra, w której przyjdzie nam rozwikłać zagadkę opustoszałej stacji kosmicznej. Już niebawem będziemy mogli to zrobić również korzystając z PlayStation 4.

Po co ograniczać się do Ziemi, skoro można wyruszyć w kosmos? Akcja gry Tacoma dzieje się w 2088 roku, kiedy podróże kosmiczne stały się codziennością i nie wymagają bycia przeszkolonym astronautą. 

Zagubieni w kosmosie z pełnym zwiastunem

Tacoma to gra przygodowa skupiająca się głównie na fabule, a prezentuje się ona następująco: przybywamy na stację kosmiczną, która ku naszemu zdziwieniu jest opustoszała. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki zaginionych pracowników. Pomogą nam w tym chociażby holograficzne nagrania, które będziemy znajdywać podczas rozgrywki. Dowiemy się z nich co działo się na stacji i jakie relacje łączyły osoby tam pracujące. 

Tacoma - zwiastun

Gra jest obecnie dostępna na PC oraz konsoli Xbox One, jednak jej premiera na PlayStation 4 będzie miała miejsce 8 maja. Jeśli zakupicie pre-order, to zaoszczędzicie 25%, dokładnie zamiast £15,99 (ok. 77zł) zapłacicie  £11,99 (ok.57zł) - pre-order

Źródło: YouTube (PlayStation), blog.us.playstation.com

Tagi: tacoma The fullbright company