Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.04.2018 09:34
Pillars of Eternity 2: Deadfire - poznaliśmy nadchodzące DLC
271V

Pillars of Eternity 2: Deadfire - poznaliśmy nadchodzące DLC

Pillars of Eternity 2: Deadfire doczeka się po premierze trzech fabularnych rozszerzeń. Wszystkie pojawią się jeszcze w 2018 roku, początkowo tylko na PC.

Obsidian Entertainment na swojej stronie ujawniło nam jak będzie wyglądało wsparcie Pillars of Eternity 2: Deadfire po premierze. W ciągu kilku miesięcy po debiucie na rynku, dostaniemy aż trzy rozszerzenia.

Pillars of Eternity 2: Deadfire także w pudełku i z limitowaną wersją na PC

Pierwsze, Beast of Winter, pojawi się w lipcu tego roku i zabierze nas na wyspę na której żyją tajemniczy kultyści, a wyspa skrywa różne tajemnice. Dodatkowo zwiedzimy coś, co nazywane jest The Beyond, zasiedlone przez starożytne zło miejsce.

Drugie rozszerzenie, Seeker, Slayer, Survivor, pojawi się we wrześniu przedstawi nam nieodkrytą wcześniej wyspę zamieszkałą przez dzikie ludy. Dodatek sprawdzi nasze pojęcie o taktyce i siłę naszych postaci w walce z tubylcami.

Ostatni dodatek pojawi się w listopadzie. The Forgotten Sanctum, bo tak go nazwano, sprawdzi wierność ideałom naszej drużyny która zmierzyć będzie się musiała z potężnym czarnoksiężnikiem. Będziemy mu mogli przeszkodzić, albo do niego dołączyć.

Dodatki będą do kupienia osobno za 42 złote lub w paczce za 104 złote. Dodatkowo otrzymamy je za darmo w zestawie kolekcjonerskim Pillars of Eternity 2: Deadfire - Obsidian Edition.

Źródło: https://eternity.obsidian.net/news/pillars-of-eternity-ii-deadfire-post-launch-content-announced

Tagi: Obsidian Entertainment pc Pillars of Eternity 2: Deadfire playstation 4 switch Versus Evil xbox