Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 24.04.2018 17:15
Wolfenstein II: The New Colossus - data premiery na Switcha
238V

Wolfenstein II: The New Colossus - data premiery na Switcha

Nintendo Switch cieszy się ogromnym zainteresowaniem twórców i graczy. Między innymi Bethesda wspiera konsolę Japończyków swoimi produkcjami. Wiemy, kiedy ukaże się jedna z nich.

Wolfenstein II: The New Colossus to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. Patrząc na ostatnie materiały posiadacze Nintendo Switch mogą się cieszyć, że już wkrótce dostaną porządny produkt na swoją konsolę.

Wolfenstein 2: The New Colossus - pierwszy materiał z wersji na Switcha

Fani Bethesdy i Nintendo Switch nie mogą narzekać - w ubiegłym roku otrzymali oni port Skyrima oraz Dooma, a za chwilę ukaże się Wolfenstein II: The New Colossus. Sam wiceprezes Bethesda Softworks ostatnio wyznał w wywiadzie dla GameReactora, że nie było to łatwe zadanie, ale biorąc pod uwagę jak ciepło zostały przyjęte poprzednie produkcje było warto.

Gry takie jak Doom, Skyrim czy Wolfenstein II mają swoich zwolenników, którzy chcą grać w te tytuły na tych konsolach. Zauważyliśmy to już wcześniej, kiedy Nintendo było zadowolone, a my nie mieliśmy kryształowej kuli, by stwierdzić "to się najlepiej sprzeda. Po prostu czuliśmy, że to jest coś, czemu możemy zapewnić wsparcie, a nasze gry będą to oddawać i faktycznie to robią. Oczywiście Nintendo miażdży sprzedażą swojego sprzętu, który jest genialny.

Dlatego też cieszy fakt, że Wolfenstein II: The New Collossus trafi na Nintendo Switch już 29 czerwca. Jak widać na poniższym zwiastunie, Bethesda zadbała o dostosowanie gry do możliwości Joy-Conów.

Wolfenstein II: The New Colossus (Nintendo Switch) - zwiastun

 

 

 

 

Źródło: Youtube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda panic button Wolfenstein 2: The New Colossus