Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 24.04.2018 16:23
DICE kończy wsparcie dla Battlefield 1
833V

DICE kończy wsparcie dla Battlefield 1

Najważniejsza praca DICE do przedostatniej gry powoli mija. Wszystkie dodatki do Battlefielda 1 się ukazały, tryb kompetytywny jest już dostępny dla wszystkich. Dlatego nie dziwi fakt, że już wkrótce poznamy nowy tytuł ze stajni Szwedów.

9 czerwca odbędzie się EA Play. Podczas tej konferencji poznamy szczegóły dotyczące nowego Battlefielda, którego na razie wszyscy nazywają - Battlefield V.  A jaka przyszłość czeka Battlefield 1?

Battlefield 1 - mapa Przełamanie dostępna dla wszystkich

W maju wszyscy gracze, którzy nie zakupili dodatku "Nie przejdą" otrzymają kolejne mapy w nim zawarte. Następnie w czerwcu do gry trafi nowy tryb Operacji Uderzeniowych dla 40 osób oparty na podobnych zasadach co zwykłe Operacje czyli musimy przejąć lub utrzymać dane sektory. Różnica polega na tym, że rozgrywka toczy się tylko na jednej mapie, co skraca czas rozgrywki, która w tradycyjnej odsłonie potrafiła trwać nawet do godziny. Operacje Uderzeniowe będą rozgrywać się na pięciu mapach:

  • Upadek Kolosa
  • Przełęcz Łupkowska
  • Zeebrugge
  • Somma

Są to lokacje wchodzą w skład DLC. Dzięki nowemu trybowi będą one dostępne dla wszystkich. Czerwiec 2018 to także okres, kiedy ukażą się ostatnie ważne aktualizacje do gry. Jak sami twórcy piszą mogę one dotyczyć wszystkiego zaczynając od matchmakingu, równowagi gry, a kończąc na pomniejszych problemach jak problemy z syrenami drednotów

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/road-ahead-for-battlefield-1-quick-ops-map-giveaways

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts