Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 24.04.2018 08:00
Nintendo Switch ma otrzymać Call of Duty: Battle Royale
299V

Nintendo Switch ma otrzymać Call of Duty: Battle Royale

Call of Duty jest tak znaną i powszechną marką, że przez 15 lat istnienia każda platforma otrzymała swoją odsłonę. Najnowsze plotki donoszą, że do tego grona dołączy Nintendo Switch. 

W ostatnim czasie w świecie Call of Duty mówi się o tym, że najnowsza gra od Treyarch - Black Ops 4 ma otrzymać tryb battle royale. Obecne przymiarki do tego trybu są w Call of Duty Online wydanym tylko na rynek chiński. 

Battle Royale zamiast kampanii w Call of Duty: Black Ops 4

12 października to dzień premiery Call of Duty: Black Ops 4. Tego dnia ma się też ukazać... Call of Duty: Battle Royale.

Według najnowszych doniesień od serwisu Gaming Intel Nintendo Switch ma otrzymać dedykowaną odsłonę serii. Nie jest to jednak nadchodząca gra autorstwa Treyarch. Jest to odrębna produkcja, która nie trafi do zestawu z Nintendo Switch. Mechanika rozgrywki ma być podobna do tej, którą znamy z Fortnite'a lub PUBG-a.

Biorąc pod uwagę, że już w chińskim Call Of Duty Online jest testowany tryb battle royale dla 18 graczy to niewykluczone, że Activision będzie chciało, aby w ich wersję popularnego trybu zagrała większa rzesza fanów i posiadacze Nintendo Switch faktycznie otrzymają Call of Duty: Battle Royale. 17 maja odbędzie się oficjalna prezentacja Black Ops 4 i prawdopodobnie to właśnie wtedy okaże się czy plotka stanie się prawdą.

Źródło: https://gamingintel.com/2018/04/21/rumor-call-of-duty-battle-royale-coming-to-nintendo-switch/amp/

Tagi: Activision battle royale call of duty Nintendo Switch