Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.04.2018 22:21
Spider-Man szykuje się do podróży po świecie
549V

Spider-Man szykuje się do podróży po świecie

Spider-Man = Nowy Jork? Nie w sequelu Homecoming, Spidey w swoich kolejnych, samodzielnych przygodach wyruszy w podróż do Europy.

Marvel żyje obecnie nadchodzącą premiery Wojny bez granic. W trakcie promocji tego widowiska, Kevin Feige – szef studia – znalazł jednak czas aby odnieść się do, zaplanowanego na 2019 rok, sequela Spider-Man Homecoming. Okazuje się, iż Spidey opuści swoją strefę komfortu i zwiedzi trochę świata. 

Deadpool 2 - finalny zwiastun

Kręcimy w Londynie. Zdjęcia zaczynamy oczywiście w Atlancie, jednak kręcimy też w Londynie i jest ku temu powód. Spidey, oczywiście spędzi trochę czasu w Nowym Jorku, jednak odwiedzi też inne części globu.

W ramach MCU, Parker odwiedził już Niemcy, gdzie pomagał Tony’emu Starkowi w czasie wydarzeń z Wojny bohaterów. Tym razem – według słów szefa Marvel Studios – „wycieczka” B ma mieć związek z następstwami zdarzeń z dwóch nadchodzących części Avengers.

Premiera sequela Spider-Man: Homecoming została zaplanowana na 5 lipa 2019 roku. Za scenariusz odpowiadają autorzy skryptu do jedynki: Chris McKenna i Erik Sommers, powróci również reżyser HomecomingJon Watts.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/939983-spider-man-sequel-will-take-peter-parker-back-europe#/slide/1

Tagi: avengers: infinity war disney marvel spider-man: homecoming