Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.04.2018 10:12
Remake Final Fantasy VII ma przebić oryginał
708V

Remake Final Fantasy VII ma przebić oryginał

Final Fantasy VII Remake ciągle jest bez daty premiery i nowych materiałów. Mijają kolejne lata od zapowiedzi, a Square nie śpieszy się z ujawnieniem kiedy planuje skończyć tworzenie gry.

Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje o grze, ale wnoszą one niewiele nowego. Często z tym informacjami powiązane są nowe oferty pracy, jakie Square zamieszcza w Sieci. Tym razem jest podobnie.

Final Fantasy VII Remake na nowych szkicach koncepcyjnych

Square Enix znowu szuka ludzi, którzy pomogą przy pracach nad Final Fantasy VII Remake. Tym razem umieszczono ofertę pracy na stanowisku Battle Plannera. Jego rolą w produkcji gry ma być stworzenie systemów związanych z walką, a także ułożenie wszystkiego w samej grze.

Square w ogłoszeniu pisze, że Final Fantasy VII Remake ma nie być zwykłym odświeżeniem gry, a nowym produktem, który pobije jakościowo oryginał z pierwszego PlayStation. Gra ma stworzyć coś zupełnie nowego, ale z poszanowaniem kultu oryginału.

Ktoś może oczywiście powiedzieć, że skoro Square szuka ludzi na tak poważne stanowiska, to produkcja gry musiała ledwo ruszyć, ale to niekoniecznie musi być prawda. Być może po prostu przy tak gigantycznym projekcie potrzeba każdej pary rąk by całość przebiegała jak najlepszym tempem. Chociaż i tak nie spodziewalibyśmy się premiery szybciej niż pod koniec 2019 roku. A to i tak optymistyczne założenia.

Final Fantasy VII Remake - ostatni zwiastun gry

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-exceed-original-development/

Tagi: Final Fantasy VII: Remake playstation 4 square enix