Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 21.04.2018 12:35
Jak God Of Wara oceniają inni twórcy?
1876V

Jak God Of Wara oceniają inni twórcy?

Premiera gry God of War jest już za nami. Fani Kratosa mogą się już zapoznawać z najnowszą historią. My natomiast przyjrzymy się jak inne studia oceniają najnowszy exclusive na PlayStation 4.

Dotychczas God of War zebrał najwyższe noty od wielu redakcji, co zaskoczyło samego reżysera gry. Tymczasem zaczynają napływać opinie o grze od innych szanowanych twórców.

God of War. Cory Barlog reaguje na pierwsze recenzje

Tak duże tytuły jak God of War budzą zainteresowanie wszystkich w branży. Nie od dziś wiadomo, że studia czy inne redakcje potrafią wymienić się uprzejmościami czy tworzyć różne ciekawe crossovery. Najnowsze opinie na temat gry napływają właśnie od twórców takich gier jak Uncharted czy Quantum Break. Gratulacje ekipie SIE Santa Monica Studio złożył nawet sam Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i twórca The Last of Us.

Obiecałem Cory'emu Barlogowi, że nie wypowiem się o God of War dopóki się nie ukaże. Teraz mogę oficjalnie powiedzieć, że to prawdziwy majstersztyk. Poziom gier akcji/gier z narracją został podniesiony. Gratulacje dla zespołu Sony Santa Monica.

Z kolei jeden z pracowników studia, Kurt Margenau tak bardzo zachwycił się tytułem, że w ciągu jednego dnia regularnie publikował Tweety, których treść brzmiała tak:

Grając o drugiej w nocy w God of War czuje się jakbym znów miał 15 lat. Kurwa, już dawno nie czułem czegoś takiego grając w grę.

Nie wyłączam gry, ponieważ czuję się zmęczony, ale dlatego, że wiem że, muszę jutro iść do pracy.

God of War jest tak dużym tytułem, że nawet twórcy Quantic Break - Remedy Games nie odmówili sobie zagrania w grę, o czym poinformował szef studia, Thomas Puha:

Grałem dziś dużo w studiu Remedy Games. Mam swoją kopię w torbie. Gra wygląda niesamowicie.

Co ciekawe, zachwyty nad grą panują również nad Wisłą, ponieważ nawet CD Projekt RED pochwalił twórców God of War

Gratulujemy Sony Santa Monica udanej premiery God of War.

Zawsze najlepiej uczyć dzieci od małego.

Jak widać, najnowszymi przygodami Kratosa i jego syna, Atreusa żyją teraz wszyscy. A czy Wy macie już swój egzemplarz?

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/god-of-war-reactions-naughty-dog-guerrilla/

Tagi: god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica