Kacper Mądry Kacper Mądry 20.04.2018 18:19
Divinity: Original Sin 2 właśnie otrzymało polską wersję językową!
437V

Divinity: Original Sin 2 właśnie otrzymało polską wersję językową!

Divinity: Original Sin 2 otrzymało tak bardzo pożądaną przez graczy lokalizację. Wersja konsolowa powinna być zatem od początku po polsku.

Niedawno pisaliśmy o wstrzymaniu prac nad polską wersją językową Divinity: Original Sin 2, która tworzona była przez fanów. Okazało się wtedy, że gra otrzyma oficjalne tłumaczenie.

Divinity: Original Sin 2 - fanowskie tłumacznie

Divinity: Original Sin 2 otrzymało dzisiaj polską wersję językową. Nowe tłumaczenie dostępne jest w ustawieniach gry. Oznacza to zatem, że nadchodzące wydanie na PlayStation 4 oraz Xboxa One powinno już od początku być zlokalizowane.

Informację o oficjalnym tłumaczeniu podało samo Larian Studios, które napisało na swoim profilu społecznościowym na Facebooku:

To our Polish players - from now on you can all play Divinity: Original Sin 2 in your first language! (miłego grania, mamy nadzieję, że spodoba Wam się polska lokalizacja)! Spanish, Chinese localizations coming soon!

Następni w kolejności do swoich wersji językowych są gracze z Hiszpanii i Chin. Czekamy zatem na konsolowe wydanie, które wyjdzie w sierpniu 2018 roku.

Źródło: Facebook (@LarianStudios)

Tagi: Bandai Namco Divinity: Original Sin 2 Larian Studios pc